ajujaht

CoreGrow klient võitis Ajujahi konkursi!

CoreGrow klient Jiffi valiti ettevõtluskonkursi Ajujaht 2015 finaalis võitjaks! Ajujaht on Eesti suurim äriideede konkurss, mida korraldatakse juba viiendat aastat. Tänavu konkureeris Ajujahi üldvõidule enam kui 300 äriideed.

Jiffi arendab automaatset käed-vaba mobiilset piletisüsteemi, mis vabastab reisijad tüütutest piletite ostu- ja valideerimistegevustest, pakkudes samas transporditeenuse operaatoritele väärtuslikke andmeid reisijate sõitude alg- ja lõpp-peatuste kohta ning võimaldades optimeerida liinivõrku ja pakkuda reisijatele paremat teenust. Tänu ühissõidukisse paigaldatud Bluetooth Low Energy (BLE) tehnoloogial töötavatele sensoritele tunneb nutitelefoni paigaldatud rakendus ära, millises peatuses reisija bussi sisenes ja millises väljus. Sõidu registreerimine toimub automaatselt ning selleks puhuks ei ole vaja telefoni isegi taskust välja võtta.

CoreGrow aitas Jiffi meeskonnal uuenduslikku äriideed valideerida, välja mõelda äristrateegiat ja -mudelit ning luua kontaktid potentsiaalsete klientidega Soomes, Rootsis ja teistes riikides.
Soovime Jiffi meeskonnale õnne tähelepanuväärse tunnustuse eest ning edukat koostöö jätkumist edaspidiseks.

Pildil Jiffi võidukas meeskond.
Pildi autor: Ajujaht

Leave a Reply