h2020

CoreGrow on edukas Horizon2020 VKE instrumendi meetmes

Horizon2020 on maailma suurim teadus- ja arendustegevust ning rahvusvahelist koostööd toetav programm. Programmi eelarve aastateks 2014–2020 on 80 miljardit eurot, millega toetatakse tipptasemel teadust, ühiskonnaprobleemidele lahenduste otsimist ning juhtpositsiooni saavutamist tööstuses teaduse abil. VKE instrument on Horisont 2020 toetusmeede, mis on suunatud noortele ettevõttetele, kellel on küll innovaatilised ideed, kuid napib arenguks vajalikke rahalisi vahendeid.

Tugevas konkurentsis olid edukad 2 eestlaste poolt esitatud taotlust. Keskmiselt 4-5% kõigist taotlustest üle Euroopa said rahastust, kusjuures 25% CoreGrow poolt esitatud taotlustest olid edukad.

Rahastust saanud projekti eesmärgiks on arendada tehnoloogiat, mis tagab gaasitorude turvalisuse linnapiirkondades. Projekti osana viiakse läbi teostatavusuuring, valmistamaks ette täiemahulist arendust.

Juhul kui oled huvitatud koostööst seoses Horizon2020 programmiga või sooviksid rohkem informatsiooni oma innovaatiliste ideede edukaks elluviimiseks, siis kontakteeru julgelt Mart Mooraga (mart.moora@coregrow.eu)

Leave a Reply